.BespokeChat

Specializacje firmy

Obsługa klienta

Lokalizacja

Wrocław

Media Społecznościowe

Strona Internetowa

https://www.bespokechat.com/

Dane Kontaktowe

iniziolek@bespokechat.com

Czym zajmuję się firma?

.BespokeChat to dodatkowy dział sprzedaży – zawsze dostępny, równie skuteczny, wyjątkowo innowacyjny. Oferujemy usługę obsługi kanałów czat 7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00-23:00. Jesteśmy liderem w obsłudze klienta przez czat na rynku polskim, gdzie działamy już ponad 8 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad milion czatów i na tym się nie zatrzymujemy! Współpracujemy z czołowymi firmami z branży motoryzacyjnej oraz nieruchomości. Od początku istnienia firmy działamy wyłącznie w formie zdalnej.

Więcej informacji o firmie:

Nasze Wartości

Współpraca
Profesjonalizm
Odpowiedzialność

W czym się specializujemy?

Jako .BespokeChat specjalizujemy się w profesjonalnej i przyjaznej obsłudze klientów przez czat w języku polskim oraz angielskim. To właśnie wysoka jakość prowadzonych przez nas rozmów wpływa na to, że ciągle poszerzamy zakres swojej obsługi na kolejne firmy.

Co oferujemy?

Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z klientem – zatrudniamy również osoby bez żadnego doświadczenia, dla których często jest to pierwsza praca w życiu. Nauczymy Cię jak skutecznie się komunikować oraz poznasz podstawy zasad sprzedaży. Dodatkowo oczywiście oferujemy pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce oraz możliwość dostosowania godzin pracy tak, aby móc je łączyć zarówno ze studiami zaocznymi, jak i dziennymi (prawie 50% naszych Doradców Klienta to studenci dzienni).

Opis Zespołu:

Funkcjonują u nas 8-osobowe zespoły sprzedażowe, które zajmują się obsługą klienta w języku polskim i angielskim. W każdym zespole pracują zarówno studenci dzienni, jak i zaoczni. Zespoły obsługują klientów z różnych branży, dzięki czemu każdy z naszych Doradców Klienta potrafi odnaleźć się w różnych tematach: zarówno tych motoryzacyjnych, jak i związanych np. z nieruchomościami. Doradcy w ramach swoich zespołów stanowią dla siebie wewnętrzne wsparcie w każdej sytuacji.

Skip to content