Sylwia Romaniuk Spzoo

Specializacje firmy

Design

Lokalizacja

Warszawa

Media Społecznościowe

Strona Internetowa

http://www.sylwiaromaniuk.com

Dane Kontaktowe

ww@sylwiavia.com

Czym zajmuję się firma?

Sylwia Romaniuk pragnie zyskać pozycję luksusowej marki skupiającej się na zapewnianiu wyjątkowych doświadczeń obejmujących zarówno piękno, jak i duchowość. Ale Sylwia Romaniuk to nie tylko marka; jest to paszport do świata luksusu, zabawy oraz spełnienia duchowego, dla ludzi z każdego miejsca na świecie.

Oficjalnym językiem którym rozmawiamy jest polski, jednak język przyjemności nie zna granic, a my porozumiewamy się także uniwersalnym językiem angielskim!

 

Więcej informacji o firmie:

Nasze Wartości

Nasze wartości są następujące:
  1. Opieka
  2. Dzielenie się
  3. Odwaga

 

W czym się specializujemy?

Atelier Sylwii Romaniuk to miejsce z sukniami wieczorowymi, ślubnymi oraz całą gamą elementów garderoby ozdabiających najpiękniejsze momenty w życiu każdej kobiety. To miejsce gdzie każda kobieta znajdzie dla siebie odpowiednią kreację.

Dołącz do naszej misji „przebudzenia wewnętrznej Bogini” w każdym kliencie, któremu służymy. Razem możemy wzmacniać, inspirować i zmieniać życie. Obudź swoją wewnętrzną moc razem z nami już dziś!

Co oferujemy?

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B, cały etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • indywidualne podejście do potrzeb pracownika

  • benefity pracownicze (owoce, kawa/herbata, słodycze, prezenty świąteczne)

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00

  • przyjazny zespół

Opis Zespołu:

Praca w Sylwii Romaniuk Couture różni się od pracy w wielkich korporacjach. Jesteśmy małym zespołem, który pracuje z nastawieniem startupowym. Pracujemy, często pomagamy sobie nawzajem poza naszymi stanowiskami, ponieważ zależy nam na naszych klientach, współpracownikach i firmie. Swobodnie dzielimy się pomysłami i zasobami i nie mamy problemu z przyznaniem kredytu zaufania tam, gdzie jest to należne.

Skip to content