Wyciskarka Potencjału x NewsUp

Specializacje firmy

Edukacja

Lokalizacja

Warszawa

Media Społecznościowe

Strona Internetowa

https://www.wyciskarka.com/

Dane Kontaktowe

wyciskarka.newsup@gmail.com

Czym zajmuję się firma?

Wyciskarka.potencjału.newsup to działaność zajmująca się silną partycypacją młodzieży dzięki rozbudowanemu systemu ambasadorskiemu. Rozlokowani ambasadorzy po całej Polsce propagują informator stypendialny będący bazą informacj na temat różnego rodzaju: stypendiów, konkursów, wydarzeń etc. Dodatkowo za pomocą swoich kont w social mediach propagują treści udostępniane przez główne media wyciskarka.potencjału.newsup. Ambasadorzy w ramach programu ambasadorskiego za wykonanie kilku zadań otrzymują liczne benefity, takie jak: certyfikat opisujący kompetentość ambasadora, miesięczne spotkania z ludźmi suckes i materiały edukacyjne o łącznej wartości 1400 złotych.

Więcej informacji o firmie:

Nasze Wartości

Cała nasza działaność jest realizowana w formule “non-profit”, a wszelkiego rodzaju pozyskane środki bądź benefiry związane ze współpracami pożytkujemy na rozówj naszego programu ambasadorskiego i całej struktury działalności. Naszą misją jest poszerzenia świadomości młodzieży na temat możliwości, które mogą przyczynić się do ich rozwoju oraz wspomóc w zbudowaniu róznorakich kompetencji. Zależy nam, aby prowadzone przez nas działania w pełni wspierały naszych beneficjentów.

W czym się specializujemy?

Naszą specjalnością jest szeroko pojęta działaność marketingowa i medialna skupiająca się na promocji różnorakich treści o charakterze edukacyjno – rozwojowym. Dzięki rozbudowanej siatce ambasadorów liczącej ponad 250 osób i rozbudownym social-mediów docieramy do młodzieży z całej Polski.

Co oferujemy?

W zależności od osób zainteresowanych naszą działanością możemy zaoferować różnego rodzaju korzyści:

Ambasadorzy – osoby otrzymujące następujące benefity:

a) Materiały edukacyjen z wydawnicwa “Ogarnięcia” o łącznej wartości 1400 złotych

b) Spotkania z ludźmi suckesu w cyklu “Antaomia sukcesu”

c) Certyfikat świadczący o kompentajcach, którymi należało się wykazać podczas prowadzenia działaności amabasadorskiej.

d) Ciągła możliwość rozwoju i opcja aplikowania na róznego rodzaju stanowiska w projekcie/

 

 

Opis Zespołu:

Galeria:

Skip to content