Rent Partner sp. z o.o.

Specializacje firmy

Usługi

Lokalizacja

Łódź

Media Społecznościowe

Strona Internetowa

https://rentpartner.com.pl

Dane Kontaktowe

rekrutacja@rentpartner.com.pl

Czym zajmuję się firma?

Rent Partner zarządza mieszkaniami w Łodzi od 2014 r. W tym czasie podpisaliśmy ponad 1200 umów najmu. Stopniowy rozwój i wieloletnie obserwacje pozwalają nam wprowadzać kolejne ulepszenia w procedurach, technologiach oraz samych mieszkaniach, czyniąc je coraz bardziej atrakcyjnymi na rynku najmu, a przede wszystkim odpowiadającymi na potrzeby klientów.

 

Więcej informacji o firmie:

Nasze Wartości

SZACUNEK

Ludzie są dla nas celem, a nie środkiem do celu. Do każdego mieszkania podchodzimy indywidualnie, poznając potrzeby i oczekiwania właściciela. Stawiamy na partnerskie relacje. Nie pobieramy opłat za przejęcie mieszkania, ani za znalezienie najemcy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Zarządzamy nieruchomościami jak własnymi. Regularnie monitorujemy ich stan. Informujemy właścicieli o zmianach prawnych oraz podatkowych. Wymagamy od najemców dbałości o mieszkania i przestrzegania umów. Pobieramy wynagrodzenie tylko od opłaconych faktur.

INNOWACJE

Stale ulepszamy i wprowadzamy nowe rozwiązania. Udostępniamy internetowy panel dla najemców i właścicieli. który ułatwia kontrolę nad mieszkaniem, oraz obsługę zgłoszeń. Umowy obsługujemy poprzez podpis na tablecie lub zdalny certyfikat elektroniczny.

W czym się specializujemy?

Zarządzanie Najmem
nieruchomości

Zajmujemy się kompleksową obsługą wynajmu nieruchomości, oszczędzając czas i obowiązki właścicieli. Od 2014 oferujemy usługi przygotowania mieszkania do wynajmu, weryfikacji najemców, sporządzania dokumentacji, zarządzania płatnościami i rozwiązywania konfliktów. Nasza prowizja jest stała, bez ukrytych opłat, uzależniona od zarobków właściciela.

Co oferujemy?

Rozwój i możliwość realizacji własnych pomysłów

Nie akceptujemy bezrefleksyjnego wykonywania zadań. Zachęcamy do kwestionowania i kontestowania każdej procedury. Nie łamiemy jednak zasad, dążymy do ich zmian i ulepszenia. Wszystko można poprawić i nikt nie ma monopolu na wiedzę. Wspieramy pomysły i inicjatywy.

Zdrowe relacje i bezpieczeństwo

Wspieramy się nawzajem. Rozumiemy, że mamy lepsze i gorsze dni. Wiemy, że możemy na sobie polegać, a inni mogą polegać na nas. Nie szukamy winnych, tylko przyczyn problemów. Nie budujemy firmy na kontroli, lecz na zaufaniu.

Nastawienie na człowieka i szacunek

Działamy w duchu design thinking zgodnie z naszymi wartościami. Kluczowy jest dla nas szacunek w stosunku do najemców, właścicieli i nas samych. Staramy się siebie poznać i zrozumieć indywidualne różnice. Pomaga nam to lepiej dopasować procedury do poszczególnych osób.

Autonomia i odpowiedzialność

Staramy się zastępować hierarchię przez dobrze podzielone kompetencje. Jesteśmy zespołem specjalistów. Dajemy sobie autonomię w ramach swoich stanowisk. Każdy ma możliwość uczestniczenia w strategicznych decyzjach w firmie. Stawiamy na odpowiedzialność za rezultat, a nie za wykonanie zadania.

Opis Zespołu:

Posiadamy 200 najemców i zgrany 5-osobowy zespół, w którym szanujemy się nawzajem. Tworzymy firmę specjalistów, gdzie każdy posiada autonomię w swojej dziedzinie. Szukamy współpracownika, który będzie się od nas różnił, ale będzie wyznawał te same wartości.

Galeria:

Skip to content