Wystawiaj oferty pracy dla studentów

Dołącz do platformy SGP i znajdź zaangażowanych wolontariuszy, stażystów lub pracowników, którzy będą idealnie pasowali do Twojej firmy. Wystawiaj oferty i korzystaj z bazy setek studentów z całej Polski.

OFERTA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Jesteś przedsiębiorcą? Sprawdź co zyskasz!

Młode talenty

Młodzi, ambitni i przedsiębiorczy — przepis na kandydata idealnego. To właśnie tacy ludzie tworzą społeczność SGP!

Sprawdzona baza

Idealne miejsce dla firm szukających zaangażowanych, młodych ludzi, którzy chcą zmieniać świat

Łatwy dostęp

Strona internetowa pozwala na łatwe i szybkie dodawanie nowych ogłoszeń. Już dziś poszerz szeregi swojej firmy o młodych pracowników!

System do zarządzania ofertami

Pracodawca bezpłatnie wystawia swoje ogłoszenie. Następnie studenci aplikują na interesujące ich stanowiska, przesyłając swoje CV. Jako osoba zatrudniająca, możesz przeglądać profile kandydatów i wybrać tego, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim i Twojej firmy.

  • Wystawiaj oferty na SGP i SzGP

  • Darmowe konto dla pracowników

  • Dodaj wizytówkę firmy

Jak można z nami współpracować?

Przede wszystkim możesz wystawić swoją ofertę pracy na naszej platformie, kandydaci będą zgłaszać się bezpośrednio do Ciebie. Mailowo będą informowani o przebiegu rekrutacji. Jeśli masz inny pomysł na naszą współpracę — skontaktuj się z nami!

  • Promocja Twoich ofert pracy

  • Pomoc w kontakcie z kandydatami

  • Dobry PR

Jak opublikować ofertę na portalu?

Pracodawca bezpłatnie wystawia swoje ogłoszenie. Następnie uczniowie aplikują na interesujące ich stanowiska, przesyłając swoje CV. Można dać link do własnego systemu ATS (np. eRecruiter), wtedy wszystkie aplikacje możesz mieć w jednym miejscu! Jako osoba zatrudniająca, możesz przeglądać profile kandydatów i wybrać tego, który najlepiej odpowiada potrzebom Twoim i Twojej firmy.

Jako pracodawca masz dwie możliwości wystawienia oferty:

1. Możesz to zrobić, uzupełniając formularz dostępny na naszej stronie i pod tym linkiem. Wybierając tę drogę, wszystkie zgłoszenia dostaniesz na podany przez Ciebie adres mailowy. Pamiętaj, że wtedy nie możesz wprowadzać zmian w swojej ofercie. Sposób ten zalecamy tylko, jeśli chcesz szybko wystawić ofertę i niedługo będzie ona nieaktualna (np. tymczasowy wolontariat).

2. Druga możliwość dodania oferty zapewnia bardziej kompleksowe zarządzanie aplikacjami i umożliwia budowanie wizytówki Twojej firmy! Tworząc konto na naszej stronie, będziesz mógł stworzyć i dostosować swój profil pracodawcy, łatwo i szybko wystawiać i anulować oferty gdy przestaną być aktualne. Zdobędziesz również wygodny podgląd aktualnych aplikacji.

Proces dla firm

1

KROK

Zarejestruj swoją organizację pod linkiem, żeby rejestracja przebiegła pomyślnie konieczne jest wypełnienie WSZYSTKICH PÓL

2

KROK

Po zarejestrowaniu uzyskasz dostęp do panelu:

3

KROK

Wejdź w zakładkę „Moja wizytówka” i utwórz wizytówkę swojej organizacji. Wypełniaj ją niezbędnymi danymi, załącz linki do strony, mediów społecznościowych oraz odpowiednie opisy, umożliwi Ci to przekazanie potencjalnym kandydatom, czym zajmuje się i w czym specjalizuje Twoja organizacja, jakimi wartościami się kieruje, co oferuje aplikującym. To również pole do opisu Twojego zespołu. Pamiętaj, że wizytówkę możesz też zaopatrzyć w zdjęcia. To dzięki tym krokom, zwiększysz szansę na to, że na stanowisko zaaplikuje ktoś, kto idealnie wpasuje się do kultury Twojej organizacji.

4

KROK

Gratulacje! Teraz możesz już dodać pierwszą ofertę;
Do dodania oferty potrzebne będą 3 kroki. Zacznij od wypełnienia danych firmy, następnie dodaj szczegóły oferty, a wreszcie opis i szczegółowe wymagania. W tym miejscu będziesz mógł między innymi określić czas wyświetlania oferty, a także zawrzeć ważne dla Ciebie wymagania i kryteria. Rzetelnie zamieszczając ofertę, zwiększasz szansę na rzetelne aplikacje.

5

KROK

W zakładce „Kandydaci” zobaczysz wszystkie aplikacje. Będziesz również mógł zarządzać kandydaturami.

Dlaczego warto założyć konto pracodawcy?

Decydując się na ten tryb zamieszczania ofert, zdecydowanie zwiększasz ilość funkcjonalności. Posiadanie konta pozwoli Ci na:

1. Usprawnienie procesu dodawania ofert

2. Łatwe edytowanie ofert

3. Zarządzanie aplikacjami i przeglądanie kandydatów

4. Lepsze odzwierciedlenie tożsamości Twojej organizacji poprzez wizytówki

FAQ

Sprawdź o co najczęściej pytają inni pracodawcy.

Jak mogę opublikować własną ofertę pracy?

Żeby opublikować ofertę, uzupełnij formularz w zakładce "Dodaj ofertę pracy" lub dodaj ofertę z konta swojej organizacji, które możesz założyć pod tym linkiem. Twoja oferta pojawi się na stronie, jak tylko zostanie zaakceptowana przez nasz zespół.

Czy muszę być prywatną firmą, aby opublikować ofertę pracy?

Studencka Giełda Pracy wspiera także fundacje oraz inne organizacje non-profit i projekty nieformalne.

Czy opublikowana oferta pracy musi być płatna?

Wspieramy przedsiębiorcze postawy wśród młodzieży i chcemy dać im szansę na zdobycie pierwszego doświadczenia. Dlatego możesz opublikować także ofertę stażu lub wolontariatu.

Jak trafiają do mnie kandydaci?

Kandydaci mogą aplikować bezpośrednio poprzez naszą platformę. Wszystkie zgłoszenia otrzymasz drogą mailową na wskazany przez Ciebie adres e-mail. Jeśli stworzysz konto organizacji, będziesz mógł przeglądać aplikacje i nimi zarządzać z poziomu swojego profilu. Ponadto możesz dodać link do swojego systemu ATS (np. eRecruiter), aby wszystkie kandydatury trafiały bezpośrednio do Twojej bazy.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Skip to content