Studencka Giełda Pracy

Studencka Giełda Pracy jest projektem prowadzonym przez Fundację Szkolna Giełda Pracy. Tworzymy bazę ofert pracy, stażu i wolontariatu dedykowaną właśnie studentom. Jednocześnie dajemy przedsiębiorcom platformę do kontaktu z młodymi, ambitnymi osobami gotowymi zasilić szeregi ich firm. Prowadzimy również kampanię edukacyjną — tworzymy szkolenia, zarówno stacjonarne jak i online, webinaria oraz artykuły, zapewniając młodym ludziom wiedzę niezbędną do wejścia na rynek pracy.

Poznaj nasz zespół

Prezes Fundacji Jestem studentem na kierunku Informatyka i Ekonometria - AGH w Krakowie. Od lat angażuję się społecznie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu organizacją i zespołem, a także w planowaniu i zarządzaniu projektami. Pracowałem jako Project Manager w Fundacji Kraków Miastem Startupów, obecnie jestem ekspertem ds. finansowania w Fundacji Instytut Polityk Publicznych. Prywatnie jestem miłośnikiem kolarstwa górskiego i motoryzacji.

Jakub Jura — Prezes Fundacji

Dyrektor Działu Customer Cooperation Jestem studentem grafiki i zarządzania. Działalność w SzGP pozwala mi na kreatywne połączenie moich pasji oraz poznanie funkcjonowania młodej organizacji od wewnątrz. Uwielbiam pracę z zaangażowanym zespołem, z którym wspólnie rozwijamy inicjatywę w słusznym celu! Pasjonuje się również muzyką i gram na perkusji.

Marcin Wiecha — Dyrektor Działu Customer Cooperation

Jestem w 4 klasie liceum. Od dziecka interesowałem się motoryzacją, sportem i biznesem. Te pasje realizuję uczestnicząc w konkursach biznesowych i sportowych oraz pracując w SzGP. Praca tutaj pozwoliła mi na udoskonalenie umiejętności z zakresu organizacji i dała cenne doświadczenie zawodowe, a to pozwoliło na realizację moich własnych przedsięwzięć i projektów społecznych. W wolnych chwilach czas umila mi ciekawy film, lub równie interesująca książka.

Jakub Kozieł

Julia Górna

Mam na imię Julia, w SzGP jestem członkinią zespołu Customer Cooperation. Jestem wielką miłośniczką filozofii, sztuki oraz maksymalizacji potencjału osobistego, które traktuję jako kluczowe obszary moich zainteresowań.

Julia Górna

Kacper Cholewiński

Jestem studentem Ekonomii. Uwielbiam siatkówkę, tenisa zarówno ziemnego jak i stołowego, w ostatnim czasie stawiam na poznawanie otaczającego mnie świata, poszerzanie horyzontów oraz poznawanie ciekawych ludzi, pomaga mi w tym praca w SzGP.

Kacper Cholewiński

Kornelia Buszka

Jestem giga pasjonatką komputerków, a w szczególność analizy danych i czuję, że właśnie tym będę zajmować się w przyszłości. Poza tym ciekawi mnie sprzedaż i nawiązywanie kontaktów z pracodawcami, dlatego między innymi, jestem w dziale Customer Comperation w SzGP. Głównie pozyskuje oferty pracy, stażu czy wolontariatu dla Was!

Kornelia Buszka

Kuba Krasowski

Jestem studentem drugiego roku na Aarhus University. Mój kierunek to: Economics and Business Administration. Interesuję się szeroko pojętą przedsiębiorczością oraz sportem: gram w tenisa, piłkę nożną i biegam. W SzGP jestem odpowiedzialny za marketing. W Fundacji zdobywam cenne doświadczenie zawodowe.

Kuba Krasowski — Dyrektor Działu Marketing

Studiuję filologię szwedzką na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, poza nauką języków kocham czytać książki i podróżować. W fundacji jestem w dziale Marketingu, w którym zajmuję się tworzeniem treści na TikToka.

Gosia Kopeć

Jestem maturzystką Szkoły w Chmurze, interesuję się Marketingiem oraz Social Mediami, dlatego dołączyłam do zespołu Marketigu w SzGP. Wolne chwile lubię spędzać aktywnie na siłowni.

Julia Holinger

Jestem uczennicą liceum plastycznego na specjalizacji — grafik komputerowy. Obecnie pełnię rolę członka zespołu marketingowego w SZGP gdzie moją główną odpowiedzialnością jest tworzenie projektów graficznych na media społecznościowe. W wolnym czasie poświęcam się rysunkowi fotografii, a także zgłębianiu wiedzy z dziedziny psychologii i literatury.

Liwia Styś

Jestem uczniem liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Interesuję się marketingiem oraz AI, dlatego też w SzGP zajmuję się marketingiem. Wolny czas lubię spędzać kreatywnie i produktywnie, czytając książkę lub ucząc się nowych rzeczy. Lubię również nocne przejażdżki autem z muzyką w tle.

Pascal Rutkowski

Nazywam się Pola i jestem licealistką z Warszawy. Obecnie jestem w procesie aplikacji na studia Biomedyczne w Irlandii, a swoją przyszłość widzę w laboratorium. W wolnym czasie pracuję w NGOs, uczestniczę w konkursach prawniczych i debatanckich oraz gram na perkusji.

Pola Szczepanik

Studiuję psychologię na Erasmus University Rotterdam. W Fundacji działam od początku jej istnienia, aktualnie odpowiadam za planowanie, organizowanie i przeprowadzanie webinarów, a także za kierowanie prac zespołu wydarzeń. Swój wolny czas najchętniej spędzam na zewnątrz, lubię szeroko rozumianą twórczość i programowanie chatbotów.

Aleksandra Jasek — Dyrektorka Działu Webinary i Wydarzenia

Uczę się w liceum z nauczaniem domowym. Uwielbiam zwierzęta, zwłaszcza szopy i koty. Na co dzień kocham też koncerty i ogólnie muzykę. W Fundacji działam w dziale wydarzeń.

Natalia Urbańska

Jestem uczniem szkoły UWC Dilijan i interesuję się prawem. Bardzo lubię uczyć się języków obcych. W wolnym czasie chętnie czytam kryminały i jeżdżę na rowerze. W fundacji pracuję w dziale wydarzeń.

Patryk Stelmaszek

Jestem studentką kierunku lekarskiego, a serce dzielę między medycynę, język i słowa. To właśnie to sprawiło, że trafiłam do działu Copywritingu i artykułów w SzGP, który obecnie prowadzę. W wolnym czasie bardzo lubię eksperymentować w kuchni i weganizować różne przepisy.

Emilia Dańczak — Dyrektorka Działu Artykuły i Copywriting

Cześć i czołem! Pytacie skąd się wziąłem? (czy raczej: wzięłam). Jestem wesoła Gabi, którą głód piśmienniczy trapił, stąd moja obecność w fundacji. Ale, dość już tych rewelacji! Na co dzień studentka kierunku lekarskiego, w wolnym czasie, prócz pisania, grywam w Scrabble i rysuję personalizowane kartki urodzinowe.

Gabriela Skalniak

Jestem studentką architektury na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Uwielbiam sztukę i wszystko, co z nią związane (w szczególności kulturę Etrusków), dlatego też w SzGP zajmuję się grafikami. Poza tym uwielbiam podróżować, zwiedzać świat i tańczyć.

Gabriela Dańczak

Na co dzień jestem uczennicą klasy biologiczno-chemicznej w V Liceum Ogólnokształcącym im. Augusta Witkowskiego w Krakowie. Poza przedmiotami przyrodniczymi, interesuję się literaturą i historią sztuki. Chcąc rozwijać pasję literacką, w Fundacji udzielam się w dziale Artykułów i Copywritingu.

Zuzanna Waśniowska

Skontaktuj się z nami

Zostań naszym partnerem

Studencka Giełda Pracy poszukuje partnerów merytorycznych i medialnych.

Skontaktuj się

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skorzystaj z jednej z opcji kontaktu i znajdź na nie odpowiedź.

Skontaktuj się

Skip to content