Praktyki w LEVEL UP

LEVEL UP

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Uwielbiasz języki i jesteś gotowa/y dzielić się z twoją wiedzą z innymi?

To świetnie się składa, bo Stowarzyszenie LEVEL UP szuka wolontariuszy i praktykantów, którzy gotowi są podjąć rękawicę i poprowadzić zdalne zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców!

Planowany start współpracy: grudzień/ styczeń 2023

Szukamy:

·        studentów/absolwentów filologii polskiej

·        osoby posługującej się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym

·        osoby zdecydowanej i gotowej do działania

Oferujemy:

·        odbywanie wolontariatu/praktyk zdalnie

·        udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

·        rozwój umiejętności miękkich

·        poznanie narzędzi wykorzystywanych w biznesie i NGO (pracujemy w oparciu o elementy agile, korzystamy z narzędzi wykorzystywanych przez gigantów biznesowych m.in. Wordpress, Canva, Trello, Discord, Zoom)

·        możliwość wzięcia udziału w wymianach międzynarodowych i szkoleniach po okresie próbnym (do tej pory nasi praktykanci i wolontariusze byli w Portugalii, Egipcie, Armenii, Hiszpanii, Włoszech i wielu innych ciekawych miejscach)

·        możliwość stworzenia własnego projektu i wcielenia go w życie (wesprzemy cię w zdobyciu grantu, zaplanowaniu i realizacji całości)

·        dostosowanie się do Twoich możliwości czasowych (np. luz w trakcie sesji)

·        pracę w młodym, dynamicznym zespole (oczywiście, że tak) i zgranej organizacji

·        spotkania integracyjne (online lub na żywo)

·        bezpłatne kursy językowe z angielskiego i hiszpańskiego

LEVEL UP zostało założone przez grupę młodych dziewczyn z Łodzi i okolic, aby tworzyć inicjatywy skupiające się na wyrównywaniu szans różnych grup (np. kobiet, dzieci, młodzieży z trudnościami, seniorom). Nasze projekty poruszają tematy min. edukacji nieformalnej, integracji, pomocy osobom z niepełnosprawnościami, ekologii, różnorodności kulturowej.

Dodatkowo każdy wolontariusz objęty jest Ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NWW) - zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Oznacza to, że w trakcie wykonywania wolontariatu na terenie Polski, wolontariusz jest zawsze ubezpieczony.

W przypadku praktykantów Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NWW) jest pokryte przez Uczelnię lub pozostawione w gestii praktykanta.

Zapraszamy do współpracy :)

Skip to content