Praktyki zdalne w dziale Turystyki

InConventus Group

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

InConventus Group jest organizatorem wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych oraz platform edukacyjnych. Poszukujemy ambitnych kandydatów/kandydatek na praktyki w dziale Turystyki. Jesteś osobą ciekawą świata, która nie boi się wyzwań? Pasjonują Cię podróże i potrafisz szybko odnaleźć się w nowych warunkach? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! KOGO SZUKAMY? ⦿ Poszukujesz pierwszego doświadczenia zawodowego i chcesz rozpocząć karierę? ⦿ Potrafisz dobrze organizować swój czas i realizować zadania zgodnie z planem? ⦿ Lubisz wyzwania? ⦿ Lubisz działać zespołowo? ⦿ Kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia nie są Ci obce? ⦿ Dobrze obracasz się w środowisku MS Office - MS Excel, Power Point, MS Word? ⦿ Używasz biegle języka angielskiego? (poziom B2)

Wymagania:

⦿ Wsparcie dla naszych działów (Marketingu, Obsługi Klienta, Rezerwacji). ⦿ Wyszukiwanie połączeń lotniczych. ⦿ Wsparcie przy organizacji noclegów i atrakcji. ⦿ Przygotowywanie materiałów dotyczących naszych wyjazdów. ⦿ Pomoc przy organizowaniu autorskich spotkań z podróżnikami.

Co oferuje firma:

⦿ Nie oferujemy wynagrodzenia, ale dajemy perspektywę rozwoju, zdobycia cennego doświadczenia i przede wszystkim praktycznej wiedzy w branży podróżniczej. ⦿ Przyjazne, młode i inspirujące środowisko w rozwijającej się firmie. ⦿ Odbycie bezpłatnych 3-miesięcznych praktyk w wymiarze 20 godz. w tygodniu (elastyczne dostosowanie godzin). ⦿ Możliwość kształcenia się i podnoszenia kompetencji zawodowych. ⦿ Możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań. ⦿ Referencje po zakończeniu praktyk. ⦿ Praktyki w najbardziej dynamicznej branży. ⦿ Sporą dawkę wiedzy w zakresie organizowania wyjazdów firmowych. ⦿ Pracę w młodym, doświadczonym i ambitnym zespole w firmie, gdzie mamy otwartą, niekorporacyjną strukturę organizacji i stawiamy na relacje międzyludzkie. Jeśli nasze warunki Ci odpowiadają - APLIKUJ https://inconventus.com/pl/turystyki/

Skip to content