Redaktor/Redaktorka | Gazeta Kongresy

Gazeta Kongresy | Fundacja Media Przyszłości

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

Poszukujemy osób zainteresowanych tworzeniem treści w szczególności do działów tematycznych: prawo, kultura, biznes, technologia, edukacja, lifestyle, społeczeństwo; jak i innych działów tematycznych Gazety Kongresy: polityka, polityka młodzieżowa, wiadomości oraz historia. Więcej informacji dotyczących poszczególnych działów tematycznych, uzyskasz na naszej stronie internetowej, a odpowiedzi na wszystkie pytania udzielamy pod adresem mailowym rekrutacja@gazetakongresy.pl. W zgłoszeniu prosimy o załączenie napisanego przez siebie artykułu, na dowolnie wybrany temat.

Wymagania:

W naszej organizacji oczekujemy przede wszystkim realizacji, na najwyższym poziomie, powierzonych zadań i wywiązywania się z ustalonych obowiązków. Szczególnie cenimy Twoją proaktywność i zaangażowanie – wychodzenie z własnymi inicjatywami i pomysłami.

Okres trwania:

Współpracę i moment jej rozpoczęcia, ustalamy indywidualnie z kandydatem.

Co oferuje firma:

Gazeta Kongresy to największe młodzieżowe media o ogólnopolskim zasięgu, które możesz tworzyć razem z nami! Co zyskasz dołączając do naszego zespołu? Współtworząc Gazetę Kongresy nauczysz się wielu nowych rzeczy, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz zupełnie nowe różnorodne kwalifikacje zawodowe. Dołączysz do profesjonalnej organizacji i zdobędziesz redakcyjne doświadczenie, zdobywając wiele mówiący i znaczący wpis w swoim CV, stawiając swoje pierwsze kroki na zawodowej drodze – w mediach i wielu innych branżach. W redakcji spotkasz osoby, takie jak Ty – ambitne, wyróżniające się w swoim działaniu, którym zależy na zabraniu głosu w ważnych sprawach. Poznasz osoby z całej Polski, w różnym wieku, z różnorodnym doświadczeniem. Wspólnie tworzymy wyjątkowy zespół – sieć osób, które łączą wspólne wartości, idee i zainteresowania.

Skip to content