Specjalista ds. Kluczowych Klientów [PRACA ZDALNA]

InConventus Group

Płatne

Dla pełnoletnich

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

InConventus Group - organizator wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych oraz platform edukacyjnych poszukuje ambitnych kandydatów/kandydatek na stanowisko Specjalista ds. Kluczowych Klientów. Pracujemy zdalnie i realizujemy projekty, które przetrwają każdą pandemię. OBOWIĄZKI: ⦿ Zaproszenie uczestników do udziału w projektach realizowanych przez InConventus Group ⦿ Utrzymywanie kontaktów oraz trwałych relacji biznesowych ⦿ Utrzymywanie klientów w systemie CRM ⦿ Prowadzenie korespondencji biznesowej ⦿ Połączenia za pomocą telefonii VoIP ⦿ Tworzenie i realizowanie planów sprzedażowych oraz sporządzanie raportów z działań handlowych. ⦿ Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów ⦿ Aktywna interakcja z innymi działami firmy ⦿ Codzienne raportowanie ⦿ Ciągły rozwój i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Wymagania:

⦿ Gotowość do podjęcia współpracy na podstawie umowy zlecenia lub własnej działalności gospodarczej (B2B) ⦿ Silna motywacja do pracy, zorientowanie na sukces ⦿ Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań ⦿ Dobra organizacja pracy, samodyscyplina oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów ⦿ Umiejętność planowania działań handlowych, bezpośredniego docierania do Klientów i zarządzania relacjami z kluczowymi Klientami ⦿ Doświadczenie w sprzedaży (w tym sprzedaż produktów lub usług online) – będzie dodatkowym atutem ⦿ Skuteczność w realizacji założonych planów ⦿ Zorganizowane miejsce pracy (komputer / laptop, internet o szybkości co najmniej 2 Mb / s)

Co oferuje firma:

⦿ Możliwość realizacji zadań nie wychodząc z domu, z dowolnego miejsca na świecie, oraz w warunkach globalnego lockdown ⦿ Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy ⦿ Możliwość realizowania równolegle własnych pomysłów biznesowych ⦿ Kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do współpracy i realizacji celów ⦿ Pracę w dynamicznym i międzynarodowym zespole, zorientowanym na realizację celów ⦿ Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań, w tym też telefonie VoIP i niezbędne programy ⦿ Dobry grafik pracy; ⦿ Szkolenie firmowe na etapie wdrażania, wsparcie od managera działu. Jeśli nasze warunki Ci odpowiadają – Aplikuj! https://inconventus.com/pl/b2c/

Skip to content