Stażysta w recruitment team

NeuroN Foundation

Zdalnie

Zgłoś ofertę

Szczegóły oferty

Opis:

"🌟 Przyłącz się do największej w Polsce społeczności startupowo-biznesowej 🌟 Jesteśmy pierwszą taką społecznością zbudowaną z ramienia fundacji. Zajmujemy się realizacją innowacyjnego startupu społecznego EDUTECH! Projekt, który tworzymy, cieszy się wsparciem firm, takich jak Google i Amazon. Poszukujemy zaangażowanych osób, które dołączą do naszego zespołu w roli stażysty-rekrutera. Naszym głównym celem jest stworzenie innowacyjnej platformy, która skupia się na CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu), SDG (Celach Zrównoważonego Rozwoju) i EB (Employer Branding). Za jej pomocą będzie można m.in.: zdobywać stypendia i mikrogranty. Pracujemy zdalnie i wieczorami. Z nami staż trwa 350 godzin. Po tym okresie można otrzymać od naszej fundacji dokument referencyjny. W naszym modelu działania cenimy wysokie zaangażowanie, ponieważ wierzymy, że to ono prowadzi do osiągania sukcesów. Dlatego też ambitne jednostki zapraszamy do udziału w zarządzie, gdzie będą miały maksymalną możliwość rozwijania swojego potencjału. Jesteśmy fundacją, jednak naszym celem jest ekspansja na rynki zachodnie. Posiadamy już kilka ważnych partnerstw zagranicznych, które wesprą nas w realizacji tego planu. Tworzenie tej społeczności pozwala nam razem po godzinach robić coś ciekawego, rozwijać się, wzajemnie od siebie uczyć i korzystać ze wsparcia innych. Dla niektórych z nas jest to sposób na zdobycie dokumentów referencyjnych w ramach stażu, a dla innych pomysł na ciekawe zajęcie po pracy. Jeśli jesteś zainteresowany(a), prześlij swoje zgłoszenie (CV i krótki opis siebie) na recruitment@smartoakprojects.com Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia."

Wymagania:

"Jeśli masz jakieś pierwsze doświadczenie w rekrutacji to super, ale jeśli nie to nauczymy cie wszystkiego krok po kroku. Minimum to : - swoboda w rozmowach telefonicznych lub video - język polski na poziomie min. B2/C1 - min. 16 lat "

Okres trwania:

Możesz z nami działać tak długo jak chcesz pod warunkiem, że utrzymasz swoją aktywność - osoby, które potrzebują urlopu powyżej miesiąca muszą tymczasowo zamrozić swoją działalność w fundacji. Tak samo wygląda sytuacja z osobami, które nie odpowiadają na wiadomości - jeśli bez słowa znikasz na miesiąc i nie odpowiadasz na wiadomości to również podziękujemy ci za współpracę. Wynika to z tego, że nie chcemy trzymać w naszej społeczności duchów - to demotywuje osoby aktywnie działające.

Co oferuje firma:

Każdy członek naszej społeczności może korzystać z systemów motywacyjnych, w których za zaangażowanie do zdobycia są konta premium i karty podarunkowe (Netflix, H&M, HBO, Canva, Hebe, Grammarly, Uber etc.) Korzystamy z profesjonalnych narzędzi, z których korzysta między innymi: Tesla, Harvard, Allianz, Twitter, Facebook, Netflix, Linkedin, Udemy etc. To świetna okazja, by zobaczyć jak wygląda działanie w startupie od środka. W działaniu opieramy się również o sztuczną inteligencję chat GPT 4 i generator grafik DALL-E, do których każdy członek naszej społeczności otrzymuje darmowy dostęp również w celach prywatnych. Każdy z działaczy może też korzystać z darmowych zajęć z języka angielskiego i chińskiego.

Skip to content