19 września 2023

Bogactwo możliwości – co branża finansów kryje przed młodymi? | Łukasz Grygiel

Webinary

Praca w finansach – na czym to wszystko polega? 👉 Co warto wiedzieć przed wejściem w tę branżę? 👉 Czy finanse to same cyferki? 👉 Czy w dobie dynamicznego rozwoju technologii młodzi ludzie mają szanse na zbudowanie kariery w tym obszarze? W roli eksperta wystąpi Łukasz Grygiel – Konsultant Customer Experience w Fuzers, Wiceprezes Zarządu […]Praca w finansach – na czym to wszystko polega?

👉 Co warto wiedzieć przed wejściem w tę branżę?

👉 Czy finanse to same cyferki?

👉 Czy w dobie dynamicznego rozwoju technologii młodzi ludzie mają szanse na zbudowanie kariery w tym obszarze?W roli eksperta wystąpi Łukasz Grygiel – Konsultant Customer Experience w Fuzers, Wiceprezes Zarządu Fundacji Przedsiębiorcza Generacja. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w obszarach Customer Care oraz Customer Experience, zdobyte w bankowości (BNP Paribas oraz Millennium) oraz w korporacjach (Philip Morris, UPC). Obecnie jako konsultant współpracuje z korporacjami w zakresie usług Customer Experience. Prowadzi także szkolenia z zakresu finansów osobistych oraz edukacji finansowej. Jest współzałożycielem Fundacji Przedsiębiorcza Generacja, której celem jest wspieranie dzieci i młodzieży w zdobywaniu wiedzy ekonomiczno-finansowej oraz budowaniu i rozwijaniu charakteru, a także kształtowaniu właściwych postaw moralnych i wartościowych nawyków.


Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Obejrzałeś webinar?

Daj nam znać co o nim sądzisz, wypełniając ankietę!

Skip to content