11 października 2023

Jak dobrze wykorzystać okres studiów, czyli kilka słów o organizacjach studenckich | Karolina Sergiel

Webinary

⏰ Najwyższa pora rozpocząć rok akademicki! A jak zaczynać, to z przytupem – poznając od razu wszystkie możliwości, jakie daje studiowanie. 👉Jedną z takich możliwości jest właśnie działanie w organizacjach studenckich. Dowiedz się, jakich korzyści możesz się spodziewać, czego się nauczyć i jakich ludzi poznać, jeśli zdecydujesz się zaangażować! Kilka słów od naszej prelegentki: “Cześć, […]⏰ Najwyższa pora rozpocząć rok akademicki! A jak zaczynać, to z przytupem – poznając od razu wszystkie możliwości, jakie daje studiowanie.

👉Jedną z takich możliwości jest właśnie działanie w organizacjach studenckich. Dowiedz się, jakich korzyści możesz się spodziewać, czego się nauczyć i jakich ludzi poznać, jeśli zdecydujesz się zaangażować!


Kilka słów od naszej prelegentki:

“Cześć, nazywam się Karolina Sergiel i jestem studentką inżynierii biomedycznej na Akademii Górniczo-Hutniczej. Od zawsze interesowałam się nauką i pomaganiem innym. Dlatego postanowiłam zaangażować się w działalność Stowarzyszeniu IAESTE Polska.
W organizacji jako wiceprezeska mam możliwość uczestniczyć w wielu międzynarodowych konferencjach, nawiązywać kontakty z firmami oraz działać w projektach na skalę ogólnopolską i międzynarodową. Współpracuję również z innymi organizacjami studenckimi z całego świata, co pozwala mi poznawać wielu niesamowitych ludzi.
Uważam, że organizacja studencka to świetny sposób na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń. To także okazja do poznawania ciekawych ludzi i przeżywania niezapomnianych przygód.”


Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧
Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

Obejrzałeś webinar?

Daj nam znać co o nim sądzisz, wypełniając ankietę!

Skip to content