19 września 2023

Jak założyć startup na studiach – pakiet praktycznych wskazówek | Marcin Waryszak

Webinary

👩‍🎓Według badań przeprowadzonych przez Fundację Polskie Startupy, w 2022r. 35% założycieli startupów miało w momencie zakładania firmy mniej niż 30 lat. Co to dla Ciebie oznacza❓ Że będąc jeszcze studentem, śmiało możesz myśleć o założeniu własnego przedsiębiorstwa!💸 Ale jak to zrobić, nie zaliczając wszystkich możliwych pułapek po drodze? Najlepiej (i najszybciej) nauczyć się od kogoś […]👩‍🎓Według badań przeprowadzonych przez Fundację Polskie Startupy, w 2022r. 35% założycieli startupów miało w momencie zakładania firmy mniej niż 30 lat.


Co to dla Ciebie oznacza


Że będąc jeszcze studentem, śmiało możesz myśleć o założeniu własnego przedsiębiorstwa!💸 Ale jak to zrobić, nie zaliczając wszystkich możliwych pułapek po drodze? Najlepiej (i najszybciej) nauczyć się od kogoś doświadczonego😎Dlatego właśnie z naszego webinaru dowiesz się m.in.:

➡️ jak zacząć startupową przygodę w wieku studenckim
➡️ na co zwrócić uwagę, co (zazwyczaj) determinuje sukces
➡️ jak planować rozwój
➡️ na czym nie warto tracić czasu
➡️ jakie problemy są najpowszechniejsze i jak je rozwiązywać

O wszystkim opowie Marcin Waryszak – Przedsiębiorca, matematyk, ekonomista. Specjalizuje się w kreowaniu i wdrażaniu na rynek innowacji o dużym potencjale biznesowym i rewolucyjnym znaczeniu społecznym. Założyciel startupów Calmsie – opracowującego rozwiązania Digital Therapeutics do wsparcia leczenia depresji i zaburzeń lękowych dzieci; i Envirly – platformy umożliwiającej firmom mierzenie, analizowanie i ustalanie celów redukcji emisji dwutlenku węgla. Jest absolwentem matematyki i ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat był zaangażowany w działalność trzeciego sektora, gdzie pełnił funkcje zarządcze. Wykładał w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w ramach Three Seas Leadership School, a także gościnnie na Uniwersytecie Wrocławskim. Laureat listy Forbes “25 under 25” w kategorii biznes i listy “50 najbardziej kreatywnych w biznesie”.Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧
Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.Obejrzałeś webinar?

Daj nam znać co o nim sądzisz, wypełniając ankietę!

Skip to content