8 października 2023

Student-naukowiec: jak zacząć karierę naukową jeszcze podczas studiów? | Marcelina Stasik i Maciej Skorupski

Webinary

👩‍🎓 Samo studiowanie to dla ciebie za mało i marzysz o tym, by już na studiach rozwinąć naukowe skrzydła? Może ci się wydawać, że to przecież niemożliwe, jednak nic z tych rzeczy! Nasi prelegenci opowiedzą, jak rozpocząć karierę naukową już na studiach. ⏰ Nie ma na co czekać! Przyjdź na nasz webinar, aby dowiedzieć się […]👩‍🎓 Samo studiowanie to dla ciebie za mało i marzysz o tym, by już na studiach rozwinąć naukowe skrzydła? Może ci się wydawać, że to przecież niemożliwe, jednak nic z tych rzeczy! Nasi prelegenci opowiedzą, jak rozpocząć karierę naukową już na studiach.


⏰ Nie ma na co czekać! Przyjdź na nasz webinar, aby dowiedzieć się jak wygląda praca badacza i jak pogodzić ją ze studiami. A przede wszystkim – czy rzeczywiście warto się w to zaangażować?


Kilka słów o naszych prelegentach:


Marcelina Stasik – Inżynier technologii kosmicznych, technologii kwantowych i technologii materiałowych. Członkini Polskiej Agencji Kosmicznej w radzie studentów przy Prezesie POLSA oraz Thermoelectric Research Laboratory przy AGH. Stypendystka programów Massachusetss Institute of Technology w USA i Kumamoto University w Japonii. Ukończyła studio baletowe Opery Krakowskiej i Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w klasie gry na skrzypcach. W 2023 roku znalazła się na liście Forbes 25under25 w kategorii „Nauka”.


Maciej Skorupski – inżynier materiałowy, członek zespołów FEM Analysis w SENER Aerospace and Defence, Thermoelectric Research Laboratory na AGH i departamentu GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Realizował staż badawczy w Japonii dotyczący wytwarzania nanomateriałów dla nowoczesnych modułów termoelektrycznych. Wcześniej w organizacjach studenckich jako przewodniczący zarządu i lider sekcji kosmicznej pracował m.in. nad projektami materiałów kompozytowych dla kolonizacji Marsa oraz projektu grantowego Ministerstwa Edukacji i Nauki. Finalista Rankingu Forbes 25under25 w kategorii “Nauka” oraz stypendysta programów Massachusetss Institute of Technology i University of Chicago.Posłuchaj nas też na Spotify, Google Podcast i Apple Podcast!🎧

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.Obejrzałeś webinar?

Daj nam znać co o nim sądzisz, wypełniając ankietę!

Skip to content